Visa mer information om program. Visa mindre information om program.

20:00

Program: Automatisk slinga

Programledare: Radio HNF

Förening: Radio HNF

Mer om radion.

  1. Tablå

Program:

20:00

Automatisk slinga

Radio HNF

Nästa program:

21:00

Gud Ger

Rolf Hansson

Just nu spelas:

Andliga Önskesånger - Herren är min herde

Öppna extern spelare?

Stäng extern spelare?

  1. Winamp
  2. Windows media player


Vecko tablå för Höganäs Närradio

Måndag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

06:50 - 07:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

07:50 - 08:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

08:50 - 09:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

11:00 - 11:30

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Tisdag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

06:50 - 07:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

07:50 - 08:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

08:50 - 09:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

11:00 - 11:30

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Onsdag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

06:50 - 07:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

07:50 - 08:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

11:00 - 11:30

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

13:00 - 14:00

Program: Willys Musikmix

Programledare: Willy

14:30 - 15:30

Program: Musik för mig, kanske för dig

Programledare: Boris Pettersson

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

21:00 - 22:00

Program: Willys MusikMix (Repris)

Programledare: Willy

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Torsdag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

06:50 - 07:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

08:50 - 09:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

11:00 - 11:30

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

12:00 - 13:00

Program: LättLyssnat

Programledare: Leif Wihlen

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Fredag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

06:50 - 07:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

07:50 - 08:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

08:50 - 09:00

Program: Morgonandakt

Programledare: Livets Friska Källa

11:00 - 11:30

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

18:00 - 20:30

Program: DansbandsZafari

Programledare: Per Åke Sahlin

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Lördag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

15:00 - 15:30

Program: Corona-info

Programledare: Höganäs kommun

16:00 - 18:00

Program: Countryblandning

Programledare: Bengt Ekstrand

18:00 - 19:00

Program: Margots Sånger

Programledare: Margot Ögren

20:30 - 21:00

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård

Söndag

00:00 - 00:30

Program: Vägen genom bibeln

Programledare: Radio BV

10:00 - 11:00

Program: Gud Ger

Programledare: Rolf Hansson

11:00 - 12:00

Program: En stilla stund

Programledare: Jan Erik Emgård

12:30 - 13:00

Program: Barnprogram

Programledare: Kalle kula och munken

15:00 - 16:00

Program: kvällsmöte

Programledare: Filadelfia

19:00 - 20:00

Program: Profetisk timme

Programledare: Rolf Hansson, Lena Hansson

21:00 - 22:00

Program: Gud Ger

Programledare: Rolf Hansson

23:00 - 23:59

Program: Sånger i natten

Programledare: Jan Erik Emgård